PRADŽIA  KAINOS  NAUJIENOS  GALERIJA  KONTAKTAI REKVIZITAI 

 

 

     

    

 

 

Tel: +370 620 87211

El-paštas: info@seishin.lt
Puslapis:
www.seishin.lt

El-paštas: info@sportup.lt

Puslapis: www.sportup.lt  

 

UAB "SportUp"
Į.k. 302502652
LT167300010121777060
AB "Swedbank"

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

Treniruotės

 

 

TATAMIS

Užsiėmimai vyksta ant profesionalios dangos. Ši danga yra 2,5 cm storio, pagaminta iš specialios medžiagos, kuri sumažina traumų tikimybę, ant jos yra saugu kristi, tad sudaromos visos sąlygos pilnavertiškai treniruotis.

 

.
TRENIRUOČIŲ RŪBAI

Kimono arba laisva nevaržoma apranga (trumpos kelnės, marškinėliai, sportinės kelnės).

Treniruojamasi basomis.

 

 

TRENIRUOČIŲ METU

Yra pateikiama lengvai įsisavinama informacija. Treniruotės vyksta linksmai, įdomiai ir svarbiausiai draugiškai. Didžiulis dėmesys kreipiamas į žmogų, jo dvasinę, emocinę, fizinę būsenas. Dirbama su žmogumi.

 

KARATE
Treniruojamasi Tradicinio Karatė meno. Atliekami profesionalūs pratimai, smūgių technikos, lavinančios visą kūną ir vystantys
 fizinę bei dvasinę žmogaus būsenas. Karatekos yra profesionaliai ruošiami kovai prieš priešininką,  varžyboms ir egzaminams.

  

FIZINIŲ YPATYVIŲ PRATIMAI

Treniruočių metu atliekami fizinės paskirties pratimai, atsižvelgiant į sportuojančio amžių, sportinę būklę ir pasirinktą programą.  Atliekami jogos, kineziterapijos, laikyseną ir koordinaciją lavinantys pratimai, ypač reikalingi jaunimui.  Lankstumo ir gimnastikos pratimai yra ypač reikalingi pratimai jaunimui tam, kad galima būtų jaustis grakštesniems, judresniems, turėti taisyklingą laikyseną. Lankstumas padeda atlikti tam tikrus smūgius, kurie pravers varžybose, egzaminuose bei ekstremaliose situacijose.

 

 

DVASINIAI PRATIMAI

Pažengusiems treniruočių metu siūlomi trumpi dvasiniai, meditaciniai pratimai, kurie padeda susikaupti, pažinti save, valdyti savo emocijas ir išmokti nugalėti sunkumus.

 

 

SAVIGYNOS PRATIMAI

 

Pagrindinis dėmesys užsiėmimo metu skiriamas savigynos meno ugdymui.