LT167300010121777060
AB "Swedbank"

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kalėdų Taurė 2012

Sekmadienį, net ir stiprios pūgos nesustabdė karatekų dalyvauti "Kalėdų Taurėje". Susirinko virš 120 dalyvių, kurie varžėsi nuo 5 metų amžiaus iki suaugusiųjų grupių. Nors mūsų klubo auklėtinių buvo vos devyni, tačiau jie iškovojo net 4 medalius. Mantas Lazauskas iškovojo 2 vietą (kumite rungtyje). Jo brolis Matas Lazauskas iškovojo 2 vetą (kata rungtyje). Iš keturių SEISHIN klubą atstovavusių merginų šiose varžybose, Daina Kuprytė taip pat pasidabino sidabro medaliu (kata rungtyje bei bronzos medaliu (kumite rungtyje). Ugnė Gritėnaitė ir Artūras Dolgopolovas užėmė ketvirtasias vietas. Šį kartą nepasisekė vienam geriausių klubo sportininkui Lukui, beje, varžybų dieną šventusiam savo gimtadienį. Jis pralaimėjo prieš diržais aukštesnius varžovus, tačiau pagerino atliktą techniką. Sveikiname visus dalyvavusius klubo auklėtinius. Treneris džiaugiasi pasiektais rezultatais, net jei tai ir nebuvo iškovoti medaliai. Svarbiausiai, kad per varžybas ugdytiniai parodė savo charakterį ir padarė viską geriau, nei per treniruotes.