LT167300010121777060
AB "Swedbank"

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kalėdų Taurė 2011

Šiame, šventiniame turnyre, dalyvavo virš 170 dalyvių bei 12 atstovų iš klubo SEISHIN . Dar, tik prieš savaitę pasikėlę diržo laipsnį, karatekos gusiais laimėjimais nustebino ir trenerį. Mantas Lazauskas užėmė 2 vietą ir 2 vietą. Manto brolis Matas Lazauskas tenkinosi 3-ia vieta, Adrianas Moroz užėmė dvi 4-ias vietas.  Marius Naimovičius pasidabino 2 bronzos medaliais, Mindaugas Dansevičius pasipuošė 2 sidabro medaliais. Mantas Daknys iškovojo 3-ią vietą, nors labai mažai pritrūko, jog dalyvautų finale. Dėl patekimo į finalą Mantas su geltonu diržu kovėsi su rudą diržą ryšinčiu priešininku. Aukščiasią vietą iškovojęs Anatolij Kalinin už 1-ąją vietą buvo apdovanotas ir taure!   1998-99 metų (Kata) rungtyje visi keturi finalininkai buvo iš klubo SEISHIN. Su 9 medaliais surinkęs 13 taškų, mūsų klubas užėmė garbingą ketvirtą vietą klubų įskaitoje. Klubo treneris džiaugėsi, ne tik medalių gausa, bet ir tuo, kad auklėtiniai parodė savo charakterį ir pirmą kartą dalyvavę vaikai, susitvarkė su dideliu jauduliu ir nugalėjo, ne tik priešininkus, bet ir patys save. "Varžybos tai treniruotė, parodanti ar einama teisingu keliu, o visas darbas vyksta dojo (salėje), tad noriu palinkėti ir toliau dirbti treniruotėse, o darbo vaisiai pasimatys varžybose". Mintimis dalinosi klubo treneris.