PRADŽIA  KAINOS  NAUJIENOS  GALERIJA  KONTAKTAI REKVIZITAI 

 

 

     

    

 

 

Tel: +370 620 87211

El-paštas: info@seishin.lt
Puslapis:
www.seishin.lt

El-paštas: info@sportup.lt

Puslapis: www.sportup.lt  

 

UAB "SportUp"
Į.k. 302502652
LT167300010121777060
AB "Swedbank"

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

GALERIJA

           
Samurajaus Taurė 2011

 

 

 

Balandžio 2 dieną vykusios Tradicinio karatė varžybos "Samurajaus Taurė 2011", rengiamos "Samurajaus" klubo,  buvo dosnios mūsų klubo auklėtiniams, kurie grįžo su medaliais ir taure!

Jau įprastoje varžybų vietoje, Vilniaus Abraomo Kulviečio mokykloje, rengtos varžybos, buvo gan didelis renginys. Viso startavo virš 160 sportininkų, merginių ir vaikinių įvairiose amžiaus ir meistriškumo grupėse. Taip pat dalyvavo ir svečiai iš Shotokan karatė asociacijos.

Mūsų klubą SEISHIN atstovavo: Mantas Daknys, Lukas Čiulkinas, Mindaugas Dansevičius, Adrian Moroz, Marius Naimovičius, Paulius Kraujelis bei klubo treneris Arnoldas Šarkis. Parsivežti 4 medaliai! Mantas Daknys tapo kumite rungties nugalėtoju, ir užėmė 2-ją vietą kata rungtyje. Lukas Čiulkinas užėmė 4-ją (Kata) bei 3-ją vietą kumite rungtyje. Marius Naimovičius, taip pat užėmė 4-ją vietą kumite rungtyje. Klubo treneris Arnoldas Šarkis, suaugusiųjų grupėje, iškovojo 3-ią vietą (kumite) ir taip pat buvo teisėjas šiose varžybose. Sveikiname klubo sportininkus, dideliais žingsniais besivejančius kitų klubų karatekas!