LT167300010121777060
AB "Swedbank"

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Žiemos Taurė 2011

Gražų šeštadienio rytą prasidėjo 10-asis jubiliejinis tarptautinis vaikų ir jaunimo karatė turnyras  „Žiemos taurė 2011“, kurį organizavo "Karate Akademija". Jubiliejiniame turnyre rungėsi daugiau nei 200 sportininkų iš trylikos klubų iš LIetuvos, Lenkijos ir Baltarusijos. Mūsų klubo atstovai taip pat dalyvavo šiame turnyre. Mantas Daknys, Lukas Čiulkinas, Marius Naimovičius, Mindaugas Dansevičius bei Donatas Budvytis. Mindaugui, Mariui ir Donatui, tai buvo pirmosios varžybos. Dėl varžybų patirties stokos, jiems teko nusileisti savo varžovams. O Mantas ir Lukas jau eilinį kartą įrodė, kad jie nebe reikalo lieja prakaitą treniruotėse. Mantas tik finale, katos rungtyje, pralaimėjo savo varžovui ir užėmė antrąją vietą. Lukas užėmė trečiąją vietą kata rungtyje bei buvo pirmas lankstumo rungtyje. Dar kartą sveikiname juos!