PRADŽIA  KAINOS  NAUJIENOS  GALERIJA  KONTAKTAI REKVIZITAI 

 

 

     

    

 

 

Tel: +370 620 87211

El-paštas: info@seishin.lt
Puslapis:
www.seishin.lt

El-paštas: info@sportup.lt

Puslapis: www.sportup.lt  

 

UAB "SportUp"
Į.k. 302502652
LT167300010121777060
AB "Swedbank"

 

 

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

GALERIJA

           
"Dojo-Stara Wies" Japoniška Salė

 

2003 m. - buvo pradėta finansuoti  "Dojo - Stara Wieś"  Japonijos tradicinio karatė fondo lėšomis. Kaimas "Stara Wieś" įsikūręs centrinėje Lenkijoje, Lodzės vaivadijoje.   Spalio 10 d. 2009 metais šis centras buvo atidarytas. Šio statinio pastatymo data kartu sutampa su  90-osioms diplomatinių santykių tarp Japonijos ir Lenkijos metinėmis. Tai  buvo Sensėjaus Hidetaka Nishiyamos idėja sukurti tokią vietą Lenkijoje ir jis visada palaikė šį darbą ir pastangas.

 
"Dojo - Stara Wieś" tapo Pasauliniu Budo švietimo centru. Sensėjus Hidetaka Nishiyama rašė: "Budo yra žmogaus kultūros lobis, kuris buvo perimtas per šimtus metų puoselėjančias tradicijas, kaip neįkainojamas paveldas. Šios vertingos žinios rodo mums kelią savarankiškai  siekti tobulumo per fizinę, psichinę ir dvasinę puses. Tai mūsų pareiga saugoti ir išsaugoti Budo žinias ateities kartoms ". 
Šis Budo centras yra gerai žinomas visame pasaulyje. Mes ypač vertiname paramą iš P.Hirofumi Nakasone - dabartinio užsienio reikalų ministro Japonijoje. 

 

Unikalus Europoje Japonijos kovos menų ir sporto centras, skatina vystyti Japonijos tradicinę kultūrą  šiuolaikinėje Europoje. Dojo leis toliau dinamiškai vystytis tradiciniam karatė judėjimui Lenkijoje.  Šis centras yra optimalus logistikos, nacionalinių,  tarptautinių renginių irmokymo seminarų vieta, Lenkijoje bei visoje Europoje. 
Centras su sporto ir gyvenamųjų plotų kompleksu įsikūręs 60 ha plote , su gana plačiomis struktūromis,  sukurtas pagal Japonų architektūrą, su aiškiai atskirtomis dalimis:  treniruoklių salė, socialinės paskirties patalpos bei SPA kambarys. Gyvenamoji zona su 16 gyvenamųjų namelių, atskirta nuo aplinkinių. Japoniškas sodas, administracinis pastatas su priimamuoju. Gyvenamasis pastatas  su žemės ūkio valda. 

 

Žemių ribose išdėstymas leidžia atskirti dviračių takus nuo vietos  jojimo takų. Yra ir lankininkų meno valdos - yabusame. Centras savo formule ir pobūdžiu, yra skirtingas nuo visuotinai pripažinto sporto centro įvaizdžio . Šis požymis leidžia  vesti specialias paskaitas, kuriomis dalyviai bus supažindinti su kitų formų Japonijos kultūra: kaligrafija, Ikebana, bonsai, haiku poezijos, yabusame. Architektūra yra sukurta pagal Japonijos kultūros papročius, kurie sukurti tinkamomis sąlygomis ir leidžia laikytis Japonijos kultūros. Centras harmoningai susilieja  su kraštovaizdžiu, palaiko nepaprastas vertybes toje vietoje.