LT167300010121777060
AB "Swedbank"

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Europos Čempionatas 2013

Čekijos sostinėje Prahoje baigėsi 2013 metų Europos tradicinės karatė čempionatas. Jame dalyvavo 26 lietuviai, jie namo parsivežė net 15 medalių. Europos čempionate dominavo šio sporto madas žemyne diktuojantys lenkai. Jie iškovojo net 31 aukso medalį. 5 kartus ant apdovanojimų pakylos aukščiausiojo laiptelio kopė ukrainiečiai, moldavai, rusai ir čekai – po kartą.

Lietuvos sportininkai Europos čempionate iškovojo vieną sidabro medalių komplektą ir 14 bronzos apdovanojimų.

Aukščiausiai mūsiškiai pakilo prestižinėje komandinės kumite rungtyje. Dominykas Žibutis, Kristijonas Žibutis, Paulius Čereška ir Paulius Mackonis tik čempionato finale turėjo pripažinti lenkų pranašumą.

Suaugusiųjų komandinės kata rungtyje 3 vietą iškovojo Lietuvos komanda, kurią sudarė Norbertas Motiejūnas, Vadim Akimov bei  SEISHIN  klubo treneris Arnoldas Šarkis.